Czwartek 20.06.2019

GodzinaRytmy DźwiękuRytmy CiałaRytmy SmakuRytmy ŚwiataRytmy Wody
08:00 - 12:00REJESTRACJA UCZESTNIKÓW FESTIWALU
12:00 - 13:30Grupa 0 DjembeGrupa 1 - JogaGrupa 2 - Zajęcia Wodne
14:00 - 15:00Posiłek
15:00 - 16:30Grupa 1 DjembeGrupa 2 - Feldenkrais + JogaGrupa 0 - Zajęcia Wodne
17:00 - 18:30Grupa 2 DjembeGrupa 0 - Taniec + LowenGrupa 1 - Zajęcia Wodne
18:30 - 19:00Posiłek
18:45 - 20:15Laboratorium Rejs - pokazy filmowePrzywitanie rezydentów portu Cigacice
20:30 - 22:00
Koncert Wadada
22:00 - 23:30Jam Session
23:30 - 01:30Nocne kino Statku Kultury

Piątek 21.06.2019

GodzinaRytmy DźwiękuRytmy CiałaRytmy SmakuRytmy ŚwiataRytmy Wody
08:00 - 09:00POBUDKA, sok z kiszonych liści winogron
09:00 - 10:00Posiłek
10:00 - 11:30Grupa 0 DjembeGrupa 1, 2 Taniec + Lowen
12:00 - 13:30Grupa 1 DjembeGrupa 2, 0 Joga
13:30 - 14:15Posiłek13:45-14:00 Prelekcja RZEKA
14:30 - 16:00Grupa 2 DjembeGrupa 0, 1 Feldeenkrais + Joga
16:30 - 18:00Grupa 0, 1, 2 Warsztaty Dominik Muszyński
18:00 - 19:00Laboratorium Rejs - pokazy filmowe
19:00 - 20:00Posiłek
20:00 - 21:00Rytuał Nocy Kupały, pieśni sobótkowe - Zespół Drewno
21:00 - 22:30Koncert Zespołu Papadram i Drewno
22:30 - 23:30Koncert Bębnów Obręczowych

Sobota 22.06.2019

GodzinaRytmy DźwiękuRytmy CiałaRytmy SmakuRytmy ŚwiataRytmy Wody
08:00 - 09:00POBUDKA, sok z kiszonych liści winogron
09:00 - 10:00Posiłek
10:00 - 11:30Grupa 0 DjembeGrupa 1 Taniec Intuicyjny
12:00 - 13:30Grupa 1 DjembeGrupa 2 Taniec Intuicyjny
14:00 - 15:00Posiłek14:45-15:00 Prelekcja RZEKA
15:00 - 16:30Grupa 2 DjembeGrupa 0 Taniec Intuicyjny
16:45 - 18:30Grupa 0, 1, 2 Zawody Kajakarskie
18:30 - 19:00Posiłek
18:45 - 20:15Laboratorium Rejs
20:00 - 20:25Finał Off Road
20:40 - 22:00Koncert Zespołu Moribaya
22:00-23:00Jam Session
23:00 - 00:30Elektro Drum Party

Niedziela 23.06.2019

GodzinaRytmy DźwiękuRytmy CiałaRytmy SmakuRytmy ŚwiataRytmy Wody
08:00 - 09:00POBUDKA, sok z kiszonych liści winogron
09:00 - 10:00Posiłek
10:00 - 12:00Grupa 0, 1, 2 Joga zajęcia o poranku
12:30 - 14:30Grupa 0, 1, 2 Djembe - wspólne przygotowanie do rejsu
14:30 - 15:00Posiłek
15:00 - 16:00FINAŁOWY REJS - KONCERT NA GALARACH
16:00 - 16:30ZAKOŃCZENIE FESTIWALU